Aromatyczny susz konopny

Marihuana jest w Polsce legalna, jednak mówimy tylko o konopiach przemysłowych, czyli siewnych (sativa). Jest tak, ponieważ charakteryzują się one bardzo niską zawartością, odurzającego i uzależniającego, tetrahydrokannabinolu (THC).

Zakup legalnego suszu CBD

susz konopny cbdDzięki mikroskopijnej, bo wynoszącej, zaledwie, 0,2%, zawartości THC, legalna marihuana, nie wywołuje tak zwanego haju, ale też nie uzależnia, nawet w dłuższej perspektywie czasu. Jest ona zatem produktem w stu procentach bezpieczny i, co ważne, naturalnym oraz ekologicznym. Wszak konopie pozyskiwane są tylko z upraw, gdzie nie stosuje się herbicydów, pestycydów, GMO ani sztucznych nawozów, co jest jednym z czynników, decydujących o najwyższej jakości. Susz konopny CBD sprzedawany jest na gramy, przy czym zaznaczyć trzeba, że najbardziej opłacalną opcją jest jednorazowy zakup większej partii. Jest tak, ponieważ w sklepach konopnych obowiązuje zasada, mówiąca „im więcej kupisz, tym mniej zapłacisz”, co w tym przypadku jest niezwykle korzystne. Za przykład niech posłuży marihuana CBD, której gram kosztuje dwadzieścia złotych, bowiem, gdy zdecydujemy się na jednorazowy zakup dziesięciu gramów, nie zapłacimy dwieście złotych, ale, niecałe, sto. Jak widać, cena jednego grama przy tego rodzaju transakcji spadła do niecałych dziesięciu złotych, co oznacza iż oszczędzamy ponad sto złotych. Taka matematyka przemawia do większości konsumentów i zdecydowana ich mniejszość decyduje się na zakup mniejszych partii zioła.

W przypadku suszu konopnego, zawartość leczniczego kannabidiolu (CBD), może sięgać, prawie, pięćdziesięciu procent. Stawia go to w jednym rzędzie z produktami, tak mocnymi, jak olej i pasty, które, w wielu kręgach, uznawane są najbardziej skuteczne w działaniu terapeutycznym.