Auto do ślubu – ważny element

Jedną z istotnych kwestii w trakcie planowania wesela to wybór odpowiedniego auta do ślubu. Samochód towarzyszący Młodej Parze może nadać odpowiedni charakter całej uroczystości, począwszy od odebrania Pana Młodego, jego podróży po Pannę Młodą, potem wspólnej drogi do kościoła, aż do miejsca weselnego przyjęcia. Należy pamiętać, aby wybrać model auta do ślubu w odpowiednim stylu, musi on także spełniać wymagania Młodej Pary i co najważniejsze – gwarantować niezawodność w tym ważnym dla Państwa Młodych dniu.

Wynajęcie samochodu luksusowego

wynajem samochodów luksusowychJedni będą zachwyceni czarnym BMW serii 7, bo wzbudza prestiż, a znów do białego Mercedesa nie będą przekonani, ponieważ w porównaniu z ciemniejszą wersją przegrywa. Inni uznają, że jeśli Jaguar to tylko Mark 1 z lat 50., bo jest elegancki, a swoim urokiem na głowę bije współczesne modele. Wynajem samochodów luksusowych staje się w ostatnim czasie coraz popularniejszy, ponieważ dla większości młodych ludzi ważne jest, by poczuć się wyjątkowo w dniu ślubu, a to może zagwarantować właśnie limuzyna z kierowcą. Przed ostatecznym wyborem ślubnego transportu warto samochód obejrzeć osobiście. Dobrze sprawdzić, czy Panna Młoda pomieści w nim swoją obszerną suknię, a wysoki Pan Młody będzie miał odpowiednią ilość miejsca na wysokości głowy i kolan. Jeśli nie możemy auta obejrzeć osobiście, a zależy nam na rezerwacji, warto poprosić firmę lub osobę wynajmującą auto do ślubu o podanie jego wymiarów. Ofert wynajmu luksusowych pojazdów do ślubu pojawia się coraz więcej, rozbieżność cenowa także jest duża. Przed podpisaniem umowy warto zapytać o szczegóły związane z ceną, jeśli nie lubimy niespodzianek w postaci dodatkowo płatnych usług. Należy pamiętać, aby upewnić się u usługodawcy jak będzie ubrany kierowca, ponieważ jego schludny wygląd powinien iść w parze z czystym i przystrojonym samochodem.

Podpisana umowa najmu samochodu jest dla nas gwarantem wykonania planowanej usługi. Jest to bardzo ważne, ponieważ w ciągu roku jest kilka „gorących” dla branży terminów, o które zabiega wiele osób jednocześnie. Czasem warto dokonać rezerwacji wybranego terminu i konkretnego auta do ślubu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Większość firm potwierdza aktualność wcześniejszych ustaleń na około tydzień lub najpóźniej parę dni przed ślubem. W ferworze weselnych przygotowań warto mieć do ostatniej chwili pewność, że żadne niedogodności związane z wynajęciem auta nie zepsują nam uroczystości.