automatyka do bram

Automatyka do bram jako integralna część domu.

automatyka do bramRozwój technologii sprawił, że automatyka do bram posiada szereg użytecznych funkcji, zwiększających wygodę eksploatacji. Bogata oferta automatyki do bram pozwala na dostosowanie sposobu otwierania bramy do potrzeb użytkownika. Warto zaznaczyć, że napędy można instalować nie tylko do nowych, ale również do tych bram, które są już w eksploatacji.

Jest to możliwe dzięki bezprzewodowej technologii radiowej. Poza zdalnym sterowaniem bramy przy użyciu pilota można zastosować sterowniki kodowane z podświetlaną klawiaturą, sterowanie na klucz, czy też sterowniki bezdotykowe, jak na przykład skaner linii papilarnych. Ciekawym rozwiązaniem w automatyce do bram oraz coraz częściej stosowanym jest zintegrowanie napędu bramowego z alarmem lub też z innymi urządzeniami domowej automatyki, jak na przykład rolety. Co więcej, posiadając inteligentną centralę sterującą domem, możemy zaplanować schemat działania całego domu na nasz powrót, który może być aktywowany poprzez otwarcie bramy. Wówczas w naszym domu temperatura podwyższy się do komfortowego poziomu, podniosą się rolety, a w wybranych pomieszczeniach zapali się światło, Wszystko zależne jest od konfiguracji. Producenci automatyki do bram nieustannie pracują nad rozwojem technologicznym, który jeszcze efektywniej wpłynie na podniesienie komfortu, a nawet bezpieczeństwa użytkownika.

W dzisiejszych czasach dzięki dostępnej całej gamie produktów i dodatków automatyki mamy możliwość zamiany zwykłej bramy na prawdziwie integralną częścią domu, której działanie możemy dopasować do indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz