baseny ogrodowe poliestrowe

Baseny ogrodowe na zamówienie

Marzył nam się jakiś unikatowy model basenu. Nie chcieliśmy mieć żadnego standardu, więc postanowiliśmy poszukać możliwości zamówienia czegoś tylko i wyłącznie dla nas.

Poliestrowe baseny ogrodowe mogą być wykonane na indywidualne zamówienie

baseny ogrodowe poliestroweMyśleliśmy, że fajnie byłoby mieć na przykład basen w kształcie gwiazdy albo serduszka. Naprawdę długo szukaliśmy kogoś, kto by się podjął zaprojektowania takiego sprzętu. Baseny ogrodowe poliestrowe, jakie oferował producent, były co prawda efektowne, ale my koniecznie chcieliśmy mieć coś innego. Cały nasz dom był szczytem oryginalności, więc basen ogrodowy także musiał pasować i wyróżniać się na tle wszystkich innych. Było nas na to stać. Znalazł się projektant, który ponoć tworzył już różne dzieła. Nie projektował dotąd basenów, ale obiecał, że zrobi to profesjonalnie. Baseny kąpielowe rzekomo były jego hobby jeszcze kilka lat temu. Nie mieliśmy powodów, żeby mu nie wierzyć. Rzeczywiście, wyglądał na przekonanego. Niestety, okazało się, że to jakiś oszust i uciekł z częścią naszych pieniędzy, czyli całkiem niemałą zaliczką. Basen ogrodowy musiał niestety poczekać. Tego oszusta nie udało się złapać, ale znaleźliśmy szybko innego i ten miał już doświadczenie w branży, która nas zainteresowała. Zrobił nam profesjonalny projekt, a później mogliśmy wykonać stworzenie takiego basenu. Spodziewaliśmy się dużych kosztów i rzeczywiście były spore, ale też byliśmy na to przygotowani.

Gdybyśmy nie byli, to byśmy się nie zabierali za takie działanie. Wiadomo przecież, że budowa basenu po swojemu musi mieć swój koszt. Było nas na to stać.