Bezpieczny transfer z lotniska w Gdańsku

W pięknym mieście Gdańsk funkcjonuje bardzo duże lotnisko. Każdego dnia wylatują z niego liczne samoloty a turyści z zarówno chętnie przylatują do Gdańska jak i z niego wylatują do pobliskich krajów jak Norwegia lub Szwecja. Jednak lotnisko to oddalone jest znacznie od miasta. Jak zatem dostać się bezproblemowo z lotniska do miasta?

Sprawdzony transfer z lotniska do centrum Gdańska

transfer gdańsk lotniskoJeśli właśnie dotarliśmy na lotnisko w Gdańsku najszybszym sposobem dostania się do centrum Gdańska będzie przez skorzystanie z usług taksówkarzy. To właśnie oni są najbliżej lotniska i najszybciej mogą nas dowieźć w dowolne miejsca, w jakie tylko zapragniemy. Jednak koszt dowozu nas do centrum przez taksówkarza z pewnością nie będzie dla naszego budżetu tani. Jeśli zatem chcemy zaoszczędzić swoje pieniądze warto wybrać się do centrum autobusem, które również bezproblemowo funkcjonują i jeżdżą bardzo często w obie strony. Jednak równie często jak z lotniska, będziemy też chcieli się dostać na lotnisko. W tym celu by sprawnie dostać się na lotnisko może nam pomóc bezpośredni transfer Gdańsk lotnisko, który znajdziemy w internecie. Wystarczy skontaktować się z wybraną firmę i odpowiedzialny kierowca zawiezie nas razem z bagażem na lotnisko. Nie musimy fatygować się wówczas swoim prywatnym samochodem by później zostawiać go na parkingu w pobliżu lotniska, takie rozwiązanie jest ryzykowane dla naszego samochodu. Dodatkowo opłaty za parking w pobliżu lotniska są bardzo drogie i wynoszą kilkadziesiąt złotych za dzień.

Warto zatem skorzystać z odpowiedniego transportu. Jeśli mamy możliwość możemy również rozważyć poproszenie jakiegoś naszego dobrego znajomego lub kogoś z rodziny, o to by podwiózł nasz na lotnisko. Jednak nie zawsze nasz samolot wylatuje o dziennej porze.