Biuro developerski w Lublinie

Razem z mężem w końcu zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania. Odkładaliśmy decyzję bardzo długo ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i zagranica, która jest spowodowana pandemią koronawirusa, który jest już obecny na świecie ponad jeden rok. Chodziło przede wszystkim o bardzo wysokie ceny, które pojawiły się zaraz na początku lockdownu.

Jakie mieszkanie w od developera kupić w Lublinie?

developer lublinNa samym początku chcieliśmy sami poszukać mieszkania poszukać mieszkania na rynku wtórnym ze względu na wspomniane już bardzo wysokie ceny, które były na rynku pierwotnym. Niestety nie pasowały nam wszystkie te mieszkania, głównie przez lokalizację, w której się znajdowało. Okolica była dość podejrzana, albo też były ona zlokalizowane bardzo daleko od naszego miejsca zamieszkania. Kiedy ceny na rynku nieruchomości zaczęły się normować postanowiliśmy działa szybko u kupić nowe mieszkanie, ponieważ prognozy na przyszłość wskazywały, że ceny pójdą jeszcze wysoko w górę w najbliższych miesiącach. W celu znalezienia naszego ukochanego mieszkania wpisałam w największą bardzo popularną wyszukiwarkę internetową następującą frazę – developer lublin. Lublin to oczywiście miasto, w którym obecnie mieszkamy i pracujemy. Znalazłam mnóstwo biur developerskich – nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że na tym rynku występuje taką konkurencją. Zdecydowaliśmy się na biuro, które było zlokalizowane w pobliżu naszego dotychczasowego mieszkania, w którym mieszkamy obecnie z moimi rodzicami.

Po kilku tygodniach negocjowań z deweloperem udało nam się w końcu wybrać nasze wymarzone mieszkanie. Było dokładnie takie, jakie chcieliśmy. Dodatkowo, co ważne mieszkanie było już na wykończeniu, okres  oczekiwania na nie wynosił jedynie dwa całe miesiące czasu.