Buty damskie są chętnie kupowane

Sprzedaję buty w znanym sklepie w galerii. Mamy wielu klientów. Doceniają jakość butów, które im oferujemy a także miłą obsługę. nasz sklep jest otwarty siedem dni w tygodniu więc każdy klient będzie w stanie zrobić u nas zakupy. W sprzedaży mamy obuwie damskie, męskie i dziecięce. Obuwie zamawiamy w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach także żeby każdy wyszedł ze sklepu zadowolony.

Współpracujemy z dobrym producentem

producent obuwia damskiego polskiKiedy otwierałam w sklep w galerii bałam się konkurencji ale okazało się, że miałam smykałkę do interesów i nosa do kontrahentów. Od samego początku  postawiłam na wysoką jakość oferowanych przeze mnie produktów. Wolałam zapłacić więcej za towar i sprzedawać klientom buty bardzo dobrej jakości. Producent obuwia damskiego polski, z którym podpisałam umowę na samym początku towarzyszy mi do dnia dzisiejszego. Bardzo dobrze układa nam się współpraca. Buty produkowane przez niego nie mają żadnych skarg i reklamacji. Są w przystępnych cenach i pasują do każdej klientki. Producent postawił na klasykę więc kolory są dostępne w kolorach stonowanych i klasycznych, które pasują do każdego stroju. Wiele klientek docenia tą markę dlatego współpracuję z producentem już od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i nie zamierzam w niej nic zmieniać. Mam kilku już sprawdzonych producentów i warto kontynuować współpracę jeśli wszystko przebiega tak jak trzeba.

Muszę przyznać, że buty damskie najlepiej się u mnie sprzedają zaraz później są dziecięce i męskie. Mężczyźni preferują bardziej styl sportowy natomiast kobiety elegancki chociaż ten producent o którym wcześniej wspominałam zdecydował się też na kolekcję sportową dla kobiet. To będzie nowość w tym sezonie. Wiedziałam już kilka butów damskich, które na pewno spodobają się moim klientkom.