Czym zabezpieczać towary w magazynie i transporcie?

folia stretch maszynowaFolia stretch jest popularną nazwą rozciągliwej, polietylenowej folii. Wykazuje się dużą rozciągliwością. Dzięki temu stała się ona najbardziej ekonomicznym rodzajem produktu zabezpieczającego towary, umieszczone na paletach. Pozwala na ich skuteczną stabilizację. Ponadto chroni je przed działaniem niekorzystnych czynników środowiskowych i atmosferycznych. Zabezpiecza je również przed wszelkimi rodzajami uszkodzeń mechanicznych, np. wstrząsami czy drganiami, wszelakiego typu. Jest to aktualnie najbardziej ekonomiczny sposób zabezpieczenia naszego towaru podczas transportu.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi rodzajami: folia stretch ręczna, folia stretch Jumbo (o grubości 17-30 mikronów) oraz folia stretch maszynowa.

Pianka polietylenowa jest niepalna, ultralekka oraz nadaje się do bezproblemowego recyklingu. Ponadto jest odporna na działanie bardzo wielu związków chemicznych oraz wody. Dlatego powszechnie i na szeroką skalę stosuje się ją do zapewnienia skutecznego zabezpieczenia zawartości w naszych paczkach przed działaniem różnego typu chemikaliów, a także wilgoci.

Folia bąbelkowa zmniejsza ryzyko powstania problemów wynikłych z uszkodzenia przysłanych do nas towarów. Już teraz możemy zaoszczędzić, stosując prawidłową metodę pakowania przy użyciu folii pęcherzykowej. Ochronna folia bąbelkowa jest przezroczysta. Odpowiednio zabezpieczy nasze przesyłki. W środku każdej rolki umieszczona zostaje tekturowa gilza. Pozwala ona znacznie przyspieszyć oraz ułatwić proces pakowania naszych rzeczy. Taśmy spinające nadadzą się odpowiednio zarówno do pneumatycznej, jak i do mechanicznej ręcznej spinarki. Możemy je znaleźć w różnych wariantach: lakierowane i matowe oraz o rozmaitych szerokościach: 19, 16 i 13 mm.

Taśmy spinające są wręcz idealne do efektywnego zabezpieczania ładunku wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Przeznaczone są do pakowania różnego typu opakowań. Stosuje się obecnie na szeroką skalę w różnych gałęziach przemysłu. Są bardzo popularnym materiałem zabezpieczającym różnego typu produkty.