Dla kogo przeznaczony jest Level Mini?

 

Kiedy przychodzi wybrać rower dla naszego dziecka, okazuje się, że wcale nie jest to łatwe zadanie. Wśród wielu modeli i producentów, ciężko się pogubić, szczególnie gdy nie jesteśmy zbyt mocno osadzeni w branży rowerowej, ani tym bardziej w rowerach dziecięcych. 

Dziecięcy Level Mini 2.0 od Krossa

Jeżeli szukamy roweru dla dziecka warto zdać sobie sprawę, że najważniejszymi cechami, jakie powinien posiadać taki jednoślad są komfort i bezpieczeństwo. Level Mini 2.0 to młodszy brat „dorosłego” Levela, Wykonany z podobnych komponentów i oparty na tej samej technologii. Level Mini jest wyposażony w aluminiowa ramę i dwudziesto calowe koła, z markowymi oponami. Ponadto amortyzowany widelec o czterdziestu calowym skoku, który pomoże pokonać przeróżne, terenowe prędkości. Za bezpieczeństwo w Kross Level Mini 2.0 zadbają klasyczne V- Brake, które zadziałają nawet w najcięższych warunkach terenowych i atmosferycznych. Kross Level Mini możemy zakupić w sklepie internetowym producenta, albo w jego stacjonarnym, salonie rowerowym. Ponadto mamy do wyboru inne, internetowe sklepy rowerowe, które oferują tą markę, najczęściej są to autoryzowani dystrybutorzy. Koszt Levela Mini to niecałe dziewięćset złotych, jednak jeśli chcemy zapłacić mniej, warto zaczekać do posezonowych wyprzedaży. Zawsze też warto, na bieżąco sprawdzać najnowsze promocje i rabaty w sklepach internetowych, które oferują markę Kross. Level Mini 2.0 to doskonały pomysł na prezent dla każdego dzieciaka, który lubi spędzać na rowerze dużo czasu.

Ten model Levela jest najnowszym w serii i jest wyposażony również w sześciobiegowy napęd, który ułatwia pokonywanie wzniesień. Będzie on również pomocny w wygrywaniu wyścigów, w które przecież bawią się wszyscy młodzi i zapaleni cykliści.