bus pomorski

Dlaczego bus do Niemiec jest lepszy niż samolot?

Głównym powodem jest cena. Busy do Niemiec pomorskie są o wiele tańsze niż wycieczki lotnicze i zwaierają mniej kruczków niż te drugie. Wycieczka autobusem daje możliwość obejrzenia po drodze kilku ciekawych miejsc. Lecąc samolotem niestety nic nie widzimy. Niektórzy po prostu boja się lotu samolotem.

Gdzie się wybrać na wycieczkę busem?

bus pomorskiGdziekolwiek gdzie tylko chcemy. W obecnych czasach Busy do Niemiec pomorskie to już standard, a busy z Polski do Holandii to coraz częściej spotykane rozwiązanie. Co zabrać gdy wybierzemy busy do Holandii z Olsztyna? Po pierwsze cierpliwość. To ona jest bardzo ważna, bo w zamkniętym autobusie trzeba spędzić dużo czasu. Najlepiej wziąć jakąś książkę na drogę czy odtwarzacz MP3. Pozwoli to zabić trochę czasu podczas jazdy. Można też wziąć sprzęt aby obejrzeć sobie jakiś film. Weź też poduszkę pod głowę bo autobusy z Belgii do Polski mogą być niewygodne, a na pewno podczas kilkunastu godzin jazdy zachce nam się spać. Ważne żeby podczas każdego postoju wysiąść z autobusu i rozprostować kości. Śpiąc w autobusie na fotelu ciało nam drętwieje wszystko nas boli. I ważna rzecz weź dodatkowe pieniądze. Czasem coś się przytrafi i nie będziemy mieli pieniędzy a będą potrzebne. Ważne aby na wycieczkę wziąć leki i to nie tylko te które potrzebujemy, ale profilaktyczne czyli np. przeciwbólowe. Warto też zabrać jedzenie do autokaru, aby nie wydawać pieniędzy niepotrzebnie na stacji. Przy wyborze wycieczki tak ogólnie to warto sprawdzić też czy nasze biuro turystyczne ma już jakieś doświadczenie w tym zakresie, żeby później nie okazało się, że nie mamy jak wrócić do domu. Ważne jest tez aby sprawdzić czy mamy ubezpieczenie w razie nieszczęśliwych wypadków. Zawsze może się coś przytrafić (np. zwichnięcie kostki) z czym będzie trzeba iść do szpitala, a nie będziemy mogli tego zrobić bez ubezpieczenia. Powinniśmy sprawdzi również hotel, do którego będziemy się meldować. Nie musi to być od razu pięciogwiazdkowy, ale fajnie by było gdyby spełniał nasze oczekiwania.

Wybór hotelu tak naprawdę zależy od tego jak chcemy spędzić ten urlop. Jak widać wybór wycieczki nie jest jak widać tak prosty jakby się wydawało. Jest wiele aspektów na które powinniśmy zwrócić uwagę. Najważniejsze, żeby busy do Niemiec pomorskie były wygodne.