folia stretch jumbo

Do pakowania najlepsza folia stretch

Dużo muszę pakować różnych elementów. Na tym polega moja praca. Siedzę sobie częściowo w magazynie, a częściowo w innym miejscu, gdzie mam właśnie elementy do pakowania i zajmuję się wyszukiwaniem, kompletowaniem towarów, a następnie dokładnym ich zapakowaniem.

Folia stretch jumbo a bezpieczeństwo paczki

folia stretch jumboMuszę dbać o to, aby umieścić je bardzo ostrożnie w kartonie, bo niektóre są naprawdę delikatne. Poza tym trzeba zadbać o ich amortyzację. Muszę je ochronić przed ewentualnymi wstrząsami, których na pewno w podróży nie będzie brakować. Czasami służą mi do tego elementy, które były już raz użyte. Taki swoisty recykling. Po prostu to, co zostało nam przysłane także jest w jakiś sposób zabezpieczane i czasami przyda się jakaś folia stretch maszynowa na przykład do wypełnienia dziur właśnie. Czasami zresztą umieszczam ją na wierzchu, bo też folia stretch może służyć do zewnętrznego oklejenia kartonu, aby ten był zabezpieczony również przed mechanicznymi i pogodowymi negatywnymi czynnikami. Folia stretch jumbo jest na tyle gruba, że nic się raczej nie może stać. Oczywiście, jeśliby ktoś przypadkiem ją przeciął, to jej właściwości byłyby na nic, bo woda wniknęłaby w dziurę. Trzeba więc tak czy siak ostrożnie przemieszczać taką paczkę, czego kurierzy nie zawsze pilnują.

 

Lubię moją pracę, ale czasami są zażalenia, że źle pakuję, a to kurier rzuca paczką. Ja nie mogę nic przecież na to poradzić. Gdybym potrafił, to bym coś zrobił, a tak muszę słuchać, że jeszcze za lekko zapakowana paczka. Czasami mi ręce opadają, ale muszę potakiwać, bo co innego zrobić.