Dobre kursy wspinaczkowe

Jestem osobą, która bez wątpienia jest typem sportowca. Uwielbiam wszelaką aktywność fizyczną i nie cierpię leżenia na kanapie bez większego celu. Bardzo lubię podejmować wyzwania i próbować nowych dyscyplin, z którymi wcześniej nie miałem do czynienia. Dlatego też kiedy dostrzegłem ogłoszenie o kursie wspinaczkowym, stwierdziłem, że jest co coś dla mnie. Postanowiłem wziąć w nim udział.

Udział w kursie wspinaczkowym

kurs wspinaczkowyOdkąd tylko pamiętam, byłem bardzo energiczny. Uwielbiam sport, jest on niezwykle istotną częścią mojego życia. Nie wyobrażam sobie swojego dnia bez choćby chwili aktywności fizycznej. Jest to o tyle ważne, że jestem informatykiem i wiele godzin spędzam przed komputerem w jednej i tej samej pozycji. Ostatnio, kiedy wracałem z siłowni, dostrzegłem plakat zapraszający na kurs wspinaczkowy. Zatrzymałem się przy nim na dłuższą chwilę, zastanawiając się, czy nie byłaby to dobra opcja dla mnie. Nigdy wcześniej nie byłem na ściance wspinaczkowej, dlatego pomyślałem, że warto byłoby spróbować. Spisałem więc numer telefonu i wróciłem do domu. Po zjedzonej kolacji usiadłem na kanapie i zadzwoniłem do organizatora kursu, by poznać szczegóły. Oferta, którą przedstawił mi organizator, zachęciła mnie na tyle mocno, że nie wahając się dłużej, poprosiłem o wpisanie mojego nazwiska na listę uczestników. Byłem tym faktem niezwykle podekscytowany, ponieważ nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tą dyscypliną.

Teraz kiedy jestem po kilku zajęciach z kursu wspinaczkowego, jestem niezwykle zadowolony. Na początku nie szło mi zbyt dobrze, ale z zajęć na zajęcia się rozkręcam. Żałuję, że nie miałem kontaktu ze ścianką wcześniej! Po kursie z pewnością będę na nią dalej chodził. Kto wie, być może namówię któregoś ze swoich kolegów na wspólne wyjścia na ściankę!