Dziecięcy zestaw majsterkowicza

 

Jestem dziadkiem czteroletniego chłopca. Jest on synkiem mojej ukochanej córki. Między innymi dlatego to dziecko jest moim oczkiem w głowie. Dlatego też sporo czasu zajęło mi wymyślenie odpowiedniego dla niego prezentu. Jako, że zbliżały się jego urodziny, chciałem kupić mu wyjątkową zabawkę, która szybko by mu się nie znudziła i została rzucona w kąt. Kiedy w końcu wpadłem na ten jedyny, wyjątkowy pomysł, byłem z siebie bardzo zadowolony.

Zestaw majsterkowicza na prezent

majsterkowicz dla dziecka w skrzynceAby kupić swojemu wnukowi najlepszy prezent, zacząłem przechadzać się po sklepach z zabawkami w galerii handlowej. Niestety, długo nie byłem przekonany do żadnej z zabawek. Miałem wrażenie, że wszystkie są już w pokoju mojego wnuczka. Dobrze znałem tego chłopca, ale pomysły absolutnie nie przychodziły mi do głowy. W jednej chwili nastąpił jednak moment przełomowy. Zauważyłem zestaw: majsterkowicz dla dziecka w skrzynce. Od razu uśmiechnąłem się do siebie. Stwierdziłem, że będzie to idealny prezent urodzinowy dla wnuczka. Błyskawicznie sięgnąłem po majsterkowicza w skrzynce i udałem się zadowolony do kasy. Idąc dumnie z zabawką przez galerię, wstąpiłem jeszcze do punktu, w którym ekspedientka ładnie potrafi zapakować prezent. Odchodząc od tego stanowiska byłem jeszcze bardziej zadowolony. Wracając, zadzwoniłem do swojej ukochanej córki, dzieląc się z nią tą radosną nowiną, na co ona zareagowała z entuzjazmem. Stwierdziła, że jej synek z pewnością ucieszy się z zestawu majsterkowicza.

Kiedy wreszcie nadszedł dzień urodzin, byłem lekko podekscytowany. Nie miałem jednak pewności, czy prezent przypadnie mu do gustu. Nabrałem jej jednak błyskawicznie widząc jak wnuczek uśmiecha się szeroko na widok zestawu majsterkowicza. Wtedy poczułem się z siebie dumny, że dokonałem tak dobrego wyboru.