dzici

Dziwne gadżety dla rodziców

Sklepy z akcesoriami dla dzieci są pełne niespodzianek. Można w nich znaleźć różne dziwne gadżety, nie tylko dla maluchów, dla także dla rodziców i nie są to tylko drogie kocyki la millou. Nie są to bynajmniej akcesoria ułatwiające im wychowywanie dzieci, choć niektóre z nich wyglądają na całkiem przydatne. Przykładem takiej rzeczy jest wózek, który może się złożyć do rozmiaru plecaka i być noszony na plecach. Jest to opcja bardzo przydatna.

Dla dzieci jest masę różnych akcesoriów ale co się okazuje – dla rodziców również

dziciKiedy jedziemy z maluszkiem do parku, a później chcemy dać po iść samodzielnie nie musimy ciągnąc za sobą wózka, ani zostawiać go niepilnowanego. Możemy go łatwo złożyć i nosić ze sobą, a w razie potrzeby ponownie rozłożyć. Jedną wadę wydaje się ciężar wózka, który nie może być zbyt wielki, tak by dało się go unieść, ale być może producenci już nad tym pracują. Innym, dziwniejszym produktem jest siodło na plecy. Większość z nas zna zabawę, kiedy malucha sadza się na plecach i wozi jak na koniku. Siodło ma dodać tej zabawie realności i bezpieczeństwa, ponieważ maluch siedzi na wygodnym siedzisku i ma uchwyt do trzymania, który zapobiega jego zsunięciu się. Dodatkowo siodełko ma ramiączka zakładane przez osobę wożącą, co zapewnia dodatkowy komfort dla dziecka. Podobnym gadżetem jest pluszowy konik, który kładziemy na kolana, by bujać na nim dziecko. Również ma to dodać realności, jednak czy takowa jest dziecku potrzebna? Kolejnym gadżetem dla rodziców są nosidełka a nie ciągle zabawki fisher price, które można powiesić na drzwiach. Producent pisze, że przydadzą się kiedy chcemy mieć wolne ręce, a nie mamy gdzie posadzić malucha.

Kiedy jednak zdarza się taka sytuacja? Mamy przecież krzesełka do karmienia, chodziki, łóżeczka, więc praktycznie wszędzie znajdziemy miejsce na posadzenie bobasa. Również akcesoria higieniczne dla dzieci mają swoje osobliwości, podobnie jak zabawki fisher price, ale to temat na osobny artykuł.