Efektowne logo dla firm

Stwierdziliśmy w agencji reklamowej, że czas w końcu na to, aby rozszerzyć wacharz naszych usług i zacząć produkować logotypy. W dzisiejszych czasach przecież praktycznie każda firm logotyp posiada, a jeśli nie posiada, to właśnie idealnym miejscem dla niej będzie taka firma, jak nasza, czy też inna agencja reklamowa posiadająca spore doświadczenie jeśli chodzi o projektowanie logo.

Najpierw projekt i rozmowa z klientem

projekt logo SzczecinZawsze przy każdym zleceniu bardzo ważne dla nas było to, aby móc porozmawiać z klientem o tym, na co chce i może sobie pozwolić. Projekt logo Szczecin, który tworzymy zawsze praktycznie na każdym etapie konsultowany jest z klientem, dzięki czemu jest w pełni świadomy tego, za co płaci i ile. Dla naszych grafików projekt logo nie był specjalnie wyzwaniem, dlatego też wiedzieliśmy, że możemy realizować sporo takich zleceń każdego dnia. Tym bardziej pomaga duże doświadczenie, które aktywnie wykorzystujemy każdego dnia, a do każdego projektu logo podchodzimy w indywidualny sposób, co na pewno dla każdego powinno wydawać się interesującą kwestią. Projekt logo to coś, na co musi pozwolić sobie każda firma. Trudno sobie wyobrazić, że firma nie posiada własnego logo. W większości przypadków to klienci sami do nas przychodzą, a następnie dział handlowy zajmuje się dokładnym rozeznaniem potrzeb odnośnie tego, jak logo ma wyglądać. Zazwyczaj wystarczy parę kwestii, aby zrozumieć klienta i to, w jakiej działa branży. Dzięki czemu logotyp będzie pokazywał, czego klient może się spodziewać.

Długoletnie doświadczenie w tych kwestiach sprawia, że projekt logo zawsze podoba się klientom, co dla nas jest szczególnie ważne, gdyż zawsze chcemy, aby to klient był na pierwszym miejscu. Do każdego logo dołączamy zawsze księgę znaków.