Balony na wesele z nadrukiem

Firma ze znajomym

Mój znajomy miał firmę i poprosił mnie, żebym mu pomógł podczas weekendu na festynach sprzedawać balony i watę cukrową. Sprzedawaliśmy różne rodzaje balonów – nie wiedziałem nawet wcześniej, ze każdy ma swoją oddzielną nazwę.

Balonowy biznes ze znajomym

Balony na wesele z nadrukiemMy sprzedawaliśmy dwa rodzaje. Pierwszym rodzajem były balony foliowe a drugim rodzajem były balony z nadrukiem oraz balony na wesele. Nadruki były różne: Zdjęcia obrazki, memy i teksy. Szczerze nie spodziewałem się, że można tyle zarobić podczas kilku godzin sprzedawania balonów i waty cukrowej. Po wszystkim podzieliliśmy się pieniędzmi i ruszyliśmy na kolejny festyn. Przez noc zastanawiałem się, jak można byłoby na tym zarobić jeszcze więcej i wpadłem na genialny plan, o którym od razu powiedziałem kumplowi. Otworzymy sklep internetowy z balonami. Nie wiem czy będzie miało to popyt, ale utworzenie strony nie jest dużym problemem, więc możemy ją zrobić samemu, żeby nie wydawać aż tyle pieniędzy i początkowo postawić na darmowego hosta. Kolega się skusił. Po następnym dniu na festynie wróciłem do domu i usiadłem do tworzenia wszystkiego od podstaw. Po tygodniu byłem gotowy do pokazania strony koledze. Była niezła i czytelna więc się od razu mu spodobała. Zostało sprowadzić więcej towaru i puszczać ogłoszenie w świat. Strona okazała się strzałem w dziesiątkę. Największym powodzeniem cieszyły się jednak balony dekoracyjne na różne okoliczności na przykład na osiemnaste urodziny, wesela itp. Po pewnym momencie zaczęliśmy się bardziej reklamować co zwiększyło jeszcze bardziej zainteresowanie naszym sklepem internetowym.

Tak oto można zrobić nawet interes na sprzedawaniu balonów na festynach i w internecie. W przyszłości planujemy ciągle rozwijać naszą działalność, bo skoro widać, że jest popyt na tego typu towary to my musimy sprostać oczekiwaniom kupujących, żeby nie stracili do nas czasem zaufania.