Hotel Praga – oferta

W ostatnim numerze warszawskiego dwutygodnika, w całości poświęconego wakacyjnym ofertom wypoczynkowym, przeczytać można było między innymi ogłoszenie zamieszczone przez warszawski Hotel Praga. Treść samego ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: „Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hotelu, oferującego doskonałą formę wakacyjnego wypoczynku. Nasz pięciogwiazdkowy hotel i aquapark Aquaplace Praga zapewni niezapomniany wypoczynek dla całej rodziny.

pragaZnajdziecie Państwo u nas ekskluzywne i doskonale wyposażone pokoje jedno, dwu, trzy oraz więcej osobowe. Kolejną zaletą naszego hotelu jest wyśmienite pożywienie, od którego trudno się oderwać, a które zapadnie z pewnością Państwu w pamięć. W naszym hotelu do Państwa dyspozycji pozostaje ponadto basen, sauna oraz korty tenisowe. Pierwsza z powyższych atrakcji oferuje doskonały wypoczynek w ozonowanej, przejrzystej wodzie. Rozmiar naszego basenu zapewnia swobodę w pływaniu oraz wodnej zabawie dla każdego z naszych gości. Dzięki zaś saunie, możecie Państwo miło wypocząć po pełnym atrakcji dniu, a przy okazji zrzucić kilka kilogramów. Na kortach tenisowych można natomiast popróbować swoich sił w tenisie ziemnym. Warto również wspomnieć o przemiłej obsłudze naszego hotelu, która z pewnością uprzyjemni Państwu pobyt. Oferujemy konkurencyjne ceny.

Wszystkich zainteresowanych ofertą Hotelu Praga zapraszamy na naszą stronę internetową: www.hotelprag.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numer dwadzieścia dwa, trzynaście, dwanaście, dwieście trzydzieści sześć”.