Ile kosztuje bagażówka?

Kiedy jesteśmy pewni, że czeka nas przeprowadzka to warto zastanowić się ile będzie nas ona kosztować. Na początek musimy zwrócić uwagę na to ile mebli mamy do przewiezienia oraz jakiej wielkości będą kartony, a także ile osób będzie nam potrzebnych do dokonania przeprowadzki. Dopiero kiedy wszystko oszacujemy będziemy w stanie policzyć koszty całej obsługi.

Czy warto korzystać z bagażówki?

bagażówka trójmiastoW momencie kiedy potrzebujemy przewieźć niewielką ilość mebli z małego mieszkania, to wystarczy nam średnie auto o pojemności około 20 m sześciennych. Jednak w momencie, gdy posiadamy duży dom jednorodzinny czy też biuro to warto zamówić duży meblowóz, który będzie posiadał pojemność około 40 m sześciennych. Kiedy korzystamy z usług, jakie oferuje bagażówka Trójmiasto to warto dokładnie zastanowić się jaką ekipę będziemy potrzebować, aby dokonać przeprowadzki. W przypadku gdy mieszkamy w bloku i jest to dość wysokie piętro, gdzie nie ma windy to może się okazać, że tych osób będzie potrzebnych dużo więcej niż nam się wydawało. Oczywiście przy samej przeprowadzce waga oraz gabaryty mebli mają ogromne znaczenie. Zwykle kiedy mamy do przeniesienia małe biurko to wystarczą zaledwie dwie Osoby, ale w przypadku kiedy dysponujemy meblami antycznymi, które są wykonane z ciężkiego drewna, a w bloku nie ma windy to będzie potrzebnych nawet i 4 osoby. Zawsze kiedy mamy do przewiezienia bardzo duże ilości mebli, a nasz dom zajmuje ponad 100 metrów kwadratowych to od razu zdecydujemy się na zatrudnienie grupy co najmniej 4 osobowej.

Do kosztów przeprowadzki zostaje również zaliczony czas pracy ekipy i jeżeli mieszkamy na wyższych piętrach, to do pokonania będzie dłuższy odcinek i czas pracy z pewnością się wydłuży. Dodatkowo musimy doliczyć czas pracy, jakim jest transport a także rozładunek później już na miejscu. Uwzględniając te wszystkie rzeczy jesteśmy w stanie oszacować koszt przeprowadzki.