Kurtki na każdą porę roku

Dobrze jest mieć w swojej garderobie taką kurtkę, która będzie idealna na każdą porę roku i na każdą okazję. Jednak nie jest łatwą znaleźć taką kurtkę. Można poszukać w galeriach handlowych lub w bardziej eleganckich sklepach jednak cena takiej kurtki może nas zaskoczyć.

Gdzie szukać skórzanych kurtek?

kurtki skórzane na miaręTypowe kurtki z eko-skóry można znaleźć w każdym sklepie odzieżowym. Są one bardzo popularne i niedrogie. Istnieją różne kolory oraz fasony więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jednak takie kurtki nie są zbyt ciepłe więc idealną porą na jej noszenie jest wiosna lub wczesna jesień, gdy przyjdzie zima będziemy w takiej kurtce marznąć. Dlatego najlepiej poszukać takiej kurtki, do której będzie można na zimę przyczepić kożuch lub polar. Jest możliwe znalezienie gotowej kurtki w sklepie jednak graniczy to z cudem, a nawet jeśli się uda to cena będzie bardzo wysoka. Dlatego można wybrać kurtki skórzane na miarę. W tym celu warto wybrać się do krawcowej. Trzeba najpierw zapytać czy krawcowa sama znajdzie materiał czy będzie to należało do nas. Kiedy zostanie to już ustalone należy udać się na przymiarkę. Krawcowa zmierzy każde miejsce potrzebne do uszycia kurtki. Będzie trzeba trochę poczekać na jej uszycie. Warto znaleźć w internecie lub w gazecie zdjęcie kurtki, której fason nas interesuje i pokazać krawcowej. Wtedy będzie jej łatwiej uszyć kurtkę, która będzie nam się podobać. Kolejną rzeczą jest długość kurtki.

Jeśli ustalimy wszystkie rzeczy z krawcową pozostaje nam czekać na jej uszycie. Może to trochę potrwać, zazwyczaj kilka tygodni, dlatego warto zlecić szycie odpowiednio wcześniej, aby już zimą cieszyć się ciepłą kurtką. Cena za uszycie takiej kurtki na pewno nie będzie taka wysoka jak w ekskluzywnym sklepie z takimi kurtkami.