dron

Marzę by mieć dron z kamerą

Od dziecka zawsze marzyłem o czymś niezwykłym. Zawsze chciałem robić coś co pełni moje marzenia. Od dziecka zajmowałem się majsterkowaniem, ale nie majsterkowanie typu „Zrób to sam” tylko wolałem elektronikę. Dron z kamera to jest to.

Dron z kamerą jest najlepszy

dronKażde stare, zepsute radio czy telefon lub telewizor, a nawet później już telefon komórkowy zostawały przeze mnie rozkręcane i dokładnie oglądane a później skręcane. Po zdobyciu jakiegoś doświadczenia zacząłem nawet naprawiać te sprzęty. Później zacząłem naukę w tym kierunku i nie myślałem żeby skończyć za szybko. Myśląc od dalszej przyszłości chciałem iść na studia w tym kierunku. I udało się, dostałem się na studia mechatroniczne. W czasie studiów zacząłem pracować w serwisie telefonów komórkowych i bardzo dobrze mi się tam pracowało, zwłaszcza, że byłem tam szanowanym pracownikiem. Jednak po studiach chciałem wrócić do rodzinnego miasta i praca moja w tej ekipie dobiegała końca. Jednak stało się coś co zmieniło moje plany. Dostałem propozycje pracy w firmie konstruującej drony oraz produkującej dodatki typu walizka na drona. I to nie było byle jakie stanowisko. Miałem pracować jako kontroler jakości czyli prawie każdy dron wyprodukowany w firmie miałby przechodzić przez moje ręce i być sprawdzany. Zastanawiałem się skąd oni wiedzieli o kimś takim szarym jak ja. Niewiele później dowiedziałem się o tym, że mój szef wysłał moja aplikacje i rekomendacje bez mojej wiedzy! Z jednej strony nie powinienem być zły bo dron z kamerą to moje marzenie ale z drugiej strony nie fair trochę, że mi nic nie powiedział. No ale w sumie nie muszę szukać już pracy, bo mam swoją wymarzoną. Czy może jednak to będzie za daleko od domu rodzinnego?

Może pieniądze nie będą mnie przekonywały. Okaże się to w późniejszym czasie jak zacznę tam pracować. A i zapomniałem dodać, że firma gwarantuje również mieszkanie, z całym wyposażeniem. Dron z kamerą jest mój.