Montuję w mieszkaniu nowe drzwi wewnętrzne

Rodzice kupili mi mieszkanie zaraz jak skończyłem studia. Uznali, że muszę być samodzielny a taki prezent jest idealny na nowy start. Zgadzałem się z tym i cieszyłem, że podarowali mi mieszkanie, o którym tak bardzo marzyłem.

Wszystkie zamontowane drzwi są bardzo szczelne i trwałe

drzwi wewnętrzne z ChełmaPostanowiłem samodzielnie zainwestować w remont. Już w czasie studiów podjąłem pracę i udało mi się zaoszczędzić trochę pieniędzy. Mieszkanie jest stare i wymaga nakładu finansowego. Chcę przede wszystkim wymienić wszystkie drzwi, podłogi i odremontować całkowicie łazienkę. Znam się na remontach i sporo zaoszczędzę na robocie. Wiem też, że mogę kupić drzwi wewnętrzne z Chełma za niższą cenę, bo mój znajomy już mi nadmieniał, że da mi zniżki. Ma on własny sklep i to u niego zaopatrzę się we wszystko co niezbędne. W pierwszej kolejności zainwestował w drzwi. Znajomy sprzedał mi swoje najlepsze drzwi wewnętrzne z Chełma i zaoferował montaż po cenie z rabatem, ale podziękowałem. Sam zamontuję wszystkie drzwi a za oszczędzone pieniądze kupię płytki do łazienki. Tata popołudniami mnie odwiedzał i patrzył jak mi idzie praca przy mieszkaniu. Kiedy przyszedł tego dnia to akurat montowałem ostatnie drzwi wewnętrzne do sypialni. Wyglądały ładnie ale jedna rzecz była w tym wszystkim najważniejsza. Drzwi, które kupiłem w sklepie znajomego są bardzo szczelne i nawet nie przeszkadza jak w salonie gra telewizor. Nawet mój tata to zauważył i przyznał, że u nich w domu też takie drzwi by się przydały. Remont zrobiłem raz dwa.

Mieszkam już od kilku miesięcy w moim mieszkaniu i jestem bardzo zadowolony, że sam wszystko zrobiłem. Mieszkanie jest bardzo ciche i przytulne. Planuję zaprosić znajomych na spotkanie przy grach karcianych. Na pewno im się u mnie spodoba.