Musiałam naprawić tapicerkę samochodową

Mam bardzo stary samochód. Korzystam z niego już od kilkunastu lat. Mimo tego, że nie jest on najnowszy, nie mam zamiaru wymieniać go na nowy. Bardzo go lubię i świetnie mi się nim jeździ. Po tylu latach tylko raz musiałam oddać go do serwisu. Teraz trochę uszkodziła mi się w nim tapicerka. Postanowiłam to naprawić, ponieważ bardzo nieestetycznie to wyglądało.

Gdzie w Łodzi naprawię tapicerkę samochodową?

sprawna naprawa tapicerki samochodowej w łodziPorozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką i zapytałam się jej, czy poleca mi jakiś dobry zakład, gdzie można dokonać takiej usługi. Poleciła mi bardzo dobre miejsce, gdzie jest możliwa sprawna naprawa tapicerki samochodowej w Łodzi. Ona sama korzystała z usług tego warsztatu już wielokrotnie i zawsze była bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że dopasowywali oni sposób naprawy tapicerki do jej rodzaju. Dodatkowo mieli szybkie terminy realizacji napraw oraz bardzo niskie, przystępne ceny. Ten polecany przez nią warsztat znajdował się bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania, w samym centrum Łodzi, dlatego nie wahałam się dłużej i udałam się tam jeszcze tego samego dnia. Okazało się, że mogą oni „od ręki” przeprowadzić wymianę uszkodzonej części tapicerki na przednim siedzeniu pasażera. W przypadku tapicerki skórzanej, czyli takiej jaką miałam, najpierw trzeba była usunąć wszelkie pęknięcia, a następnie zastosować wypełnienie w odpowiednim kolorze.

Już po około godzinie naprawa była skończona. Muszę przyznać, że byłam bardzo mocno zadowolona z efektu. Przede wszystkim dlatego, że w ogóle nie było widać, że tapicerka była uszkodzona. Naprawa została przeprowadzona profesjonalnie i sprawnie, tak aby nie było widać żadnych mikrouszkodzeń na tapicerce. Dodatkowo została ona zabezpieczona specjalnymi preparatami do tapicerki skórzanej.