Najbardziej polecany rejestrator do samochodu

 

Kamery samochodowe i rejestratory można było kupić w każdym sklepie motoryzacyjnym, aczkolwiek często zdarzało się, iż były to urządzenia o ograniczonej funkcjonalności. Podczas gdy rejestracja obrazu z trasy bywała przydatna, to często okazywało się iż urządzenia o większej ilości możliwości spisywały się na drodze znacznie lepiej.

Rekomendowane rejestratory do samochodu

dobry rejestrator samochodowyNajbardziej poszukiwanymi urządzeniami były modele z możliwością zapisu prędkości pojazdu oraz te, które posiadały wbudowane lokalizatory satelitarne. Najbardziej polecany dobry rejestrator samochodowy mógł nie tylko nagrywać obraz z samej jazdy, oraz na bieżąco pokazywać prędkość samochodu na nagraniu, ale również pozwalał na sparowanie z urządzeniem nawigacji samochodowej. Dzięki takiemu połączeniu, trasa mogła być przeglądana nie tylko z poziomu obiektywu, ale również na mapie satelitarnej, co ułatwiało kierowcom wyznaczanie optymalnych tras, czy rozwiązywanie sytuacji problemowych jakie mogły powstać w trakcie jazdy. Dzięki bardzo dużej ilości zastosowań, mogły być one z powodzeniem używane zarówno przez kierowców komercyjnych, jak i w pojazdach służb mundurowych czy formacji ochrony, w których były zawsze niezbędnym urządzeniem w trakcie wszelkich wezwań na drodze. Bardzo często służyły jednak prywatnym użytkownikom jako ułatwienie w trakcie jazdy, zwłaszcza jeśli urządzenie posiadało czujnik ruchu, pozwalający na użycie rejestratora również jako kamery parkowania w samochodzie.

Wielozadaniowe rejestratory były oczywiście nieco trudniejsze do dostania, gdyż najczęściej były one w ofertach najbardziej rekomendowanych sklepów motoryzacyjnych. Ich ceny nie były jednak nierozsądne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszystkie ich możliwości, oraz oczywistą przydatność.