Nasz rodzinny album ze zdjęciami

Dziś nareszcie postanowiłam uzupełnić nasz album na zdjęcia. Kupiłam go już bardzo dawno temu (ponad rok) i jak na razie znalazło się w nim zaledwie kilka starych zdjęć. Wybrałam duży album z białymi stronami do wklejania. W takim albumie nie ma problemu z rozmieszczeniem zdjęć, które są w różnych rozmiarach oraz formatach.

Gdzie wywołać pamiątkowe zdjęcia?

wywołanie pamiątkowych zdjęćCzęść zdjęć mam zapisane w komputerze a część na dysku przenośnym więc muszę je wreszcie uporządkować. Do nadrobienia mam kilka wakacyjnych wyjazdów. Z każdej wyprawy chcę wybrać po kilka zdjęć, które znajdą się w albumie. Między czasie trafiły się też imprezy rodzinne, z których również wybiorę kilka sztuk odbitek. Wywołanie pamiątkowych zdjęć zlecę w profesjonalnym punkcie foto. Pan, który obsługuje pomoże mi wybrać rodzaj papieru oraz rozmiar zdjęć. Zależy mi aby odbitki były dobrej jakości. Nie mogłam zdecydować się co do wielkości zdjęć więc będą wywołane w kilku różnych wymiarach. Teraz można jeszcze do zdjęć przyczepiać różnego rodzaju wklejki jednak to nie w moim guście. Pan z punktu foto zaczął obrabiać i dopasowywać zdjęcia a mi pozostało poczekać na efekt końcowy. Na wywołanie pamiątkowych zdjęć z naszych wypraw oraz imprez czekałam nie całą godzinę. Teraz po powrocie do domu muszę je poukładać chronologicznie i powklejać do albumu. Czeka mnie przy tym trochę zabawy. Do przyklejania zdjęć kupiłam specjalne przylepce. To takie małe kwadraty z taśmy dwustronnej, dzięki którym wklejanie jest znacznie szybsze.

Teraz już mam zaktualizowany album do chwili obecnej. Zostało w nim jeszcze sporo wolnych stron, które mam nadzieję, że już niedługo zapełnią się nowymi zdjęciami z kolejnych wypraw oraz wydarzeń. Tradycyjny album ma w sobie coś magicznego. O wiele przyjemniej ogląda się zdjęcia w nim niż w komputerze.