Nauczyłam się pilotować drona

Po przejściu na emeryturę trochę nudziłam się w domu i moje dzieci bardzo dobrze o tym wiedziały. Dlatego na urodziny dostałam od nich drona. Interesowały mnie te urządzenia, ale po tym jak zapoznałam się z jego obsługa stwierdziłam, że będzie ciężko poradzić mi sobie z tym samej. Zdecydowałam, że będzie mi potrzebny profesjonalny kurs z zakresu obsługi tego urządzenia.

Wybrałam profesjonalny kurs pilotowania drona

kurs pilotażu dronówNa szczęście w mojej okolicy znajdowała się firma, która oferowała takie kursy oraz profesjonalne szkolenia. Zdecydowałam się zapisać na kurs pilotażu dronów. Wiele osób rekomendowało mi wybrany kurs, jako profesjonalny. Jego największą zaletą było to, iż był on prowadzony przez najlepszych w swoim fachu specjalistów. Kurs składał się z części teoretycznej oraz praktycznej. Zajęcia przeprowadzane było w małych, kilkuosobowych grupach dzięki czemu każdy uczestnik szkolenia mógł na bieżąco zadawać pytania i zawsze uzyskiwał szerokie odpowiedzi. Jestem przekonana, że w dużej mierze dzięki temu, czułam się po tym kursie tak solidnie przygotowana do pilotowania dronem. Dodatkową zaletą było to, że podczas szkolenia dostaliśmy wiele materiałów edukacyjnych, które mogliśmy zabrać dla siebie. Mogliśmy również wynająć odpowiedni sprzęt, dzięki czemu kurs ten świetnie sprawdził się również w przypadku osób, które dopiero myślą o zakupie własnego drona.

Jestem bardzo zadowolona. Tym bardziej, że cały kilkudziesięciogodzinny kurs był dostępny w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie. Mógł się na niego zapisać każdy, bez względu na wiek (pod warunkiem oczywiście, że jest się osobą pełnoletnią). I jak się okazało wcale nie byłam najstarszą uczestniczką tego szkolenia. Wiele osób ceniło także fakt, że kurs odbywał się w godzinach porannych.