Niebieskie poduszki dekoracyjne – hit czy nie?

W dzisiejszych czasach każde wnętrze jest inne. Przy ogromnym wyborze mebli i dodatków każdy może wybrać styl  jaki najbardziej mu pasuje. Czy decyduje się na eklektyczne, kolorowe wnętrza czy na chłodny, surowy styl industrialny – do każdego z nich można znaleźć setki pomysłów. Czasami aż ciężko wybrać i zdecydować się na jeden styl.

Jaką niebieską poduszkę dekoracyjną wybrać?

niebieska poduszka dekoracyjnaWiele osób nie potrafi wybrać jednego stylu swojego mieszkania – jednak istnieje prosty sposób na zbudowanie fajnego wystroju za pomocą dobrze dobranych dodatków. Musimy przede wszystkim zdecydować się na maksymalnie dwa kolory. Do najmodniejszych należą zielony i niebieski. Skupmy się na tym drugim, ponieważ pasuje on i do wnętrz skandynawskich oraz retro czy cottage. Naszym dodatkiem będzie niebieska poduszka dekoracyjna – idealny dodatek, występujący w wielu wzorach. Przede wszystkim musimy zdecydować się, jaka poduszka ma być – może być ona zdobiona, w stylu marokańskim.. Taka będzie pasować do bardziej zdobnych wnętrz, inspirowanych sztuką Orientu lub w popularnym stylu boho. Możemy także zdecydować się na prosty wzór, z delikatnymi frędzlami – będzie ona świetnym kolorystycznym dodatkiem do jasnych, skandynawskich mieszkań. Niebieski chętnie łączy się właśnie z bielą, w innych kolorów zaś z zielenią i czerwienią. Osoby lubiące styl inspirowany sztuką użytkową PRL z pewnością zaś docenią błękit, doskonale łączący się z ciemniejszymi, drewnianymi meblami i prostymi formami foteli. 

Za pomocą kilku dodatków każdy może zbudować swoje wymarzone wnętrze. Wystarczy dobrać dobre poduszki dekoracyjne i już jesteśmy w połowie drogi. Ich styl i kolor nada rześkości wnętrzom retro, ożywi ciemne meble a w jasnych przestrzeniach nada ciekawego akcentu kolorystycznego.