dj na wesele

Niezapomniane wesele w Gdańsku

Ślub i wesele to dla wielu osób najważniejsze wydarzenia w życiu. Przygotowanie wesela i zabawy dla gości wymaga bardzo dużego poświęcenia i zaangażowania. Każdej parze młodej z Gdańska, ale i nie tylko bardzo zależy na tym, aby w czasie zabawy weselnej goście byli zadowoleni i doskonale się bawili. Doskonałym rozwiązaniem jest więc Dj na wesele, który uświetni całą imprezę.

dj na weseleNajważniejszą zaletą skorzystania z oferty, jaką daje Dj jest to, że piosenki są grane w oryginałach. Wersje piosenek i najbardziej popularnych utworów weselnych prezentowane przez zespół muzyczny bardzo często odbiegają od oryginalnego wykonania.
Zatrudniając dj na wesele można mieć pewność, że usłyszy się ulubione utwory w ich oryginalnym brzmieniu. Bardzo często jest również tak, że dj na wesele występuje jako prezenter czy wodzirej. prowadzi więc zabawy i konkursy dla gości weselnych. Zawsze towarzyszy temu całe mnóstwo śmiechu i doskonałej zabawy.
Podczas każdego wesela w Gdańsku pojawiają się również oczepiny, które tradycyjnie przypadają o północy. W czasie oczepin panna młoda odpina swój welon i rzuca w nim w kierunku zebranych panien. ta z panien, która pierwsza chwyci welon, według wróżby w następnej kolejności stanie na ślubnym kobiercu. Podobnie jest w przypadku pana młodego, który w kierunku kawalerów rzuca krawatem. Ten z kawalerów, który go złapie także w najbliższej przyszłości wystąpi w roli pana młodego.

Popularne zabawy ślubne i weselne to także konkurs z krzesełkami. Grupa gości tańczy wokół ustawionych w rzędzie krzeseł, przy czym krzeseł zawsze jest o jedno mniej niż tańczących osób. Kiedy muzyka kończy grać goście muszą zająć miejsca na krzesłach. Ten kto nie znalazł miejsca odpada z gry.