Nowy sklep z galanterią skórzaną w naszym mieście

Każdy z nas ma coś z galanterii skórzanej. Często kupujemy ją w sklepach, gdzie to po prostu sprzedają. U nas w zeszłym tygodniu otworzyli nowy sklep z taką galanterią. Wiele osób przyszło na to otwarcie. Ja też poszłam zobaczyć jakie towary zostaną wystawione na sprzedaż. Musze powiedzieć, że były całkiem ładne.

Wyroby skórzane w nowym sklepie

sklep z galanterią skórzanąSklep został otwarty o godzinie dziesiątej. Było takie uroczyste otwarcie. Ten sklep jest naprawdę bardzo duży i jest tam mnóstwo artykułów z galanterii skórzanej. Można tam znaleźć zarówno coś dla pań, jak i dla panów. Głównym takim elementem, który od razu rzucał się w oczy była wystawa, która zachwycała. Produkty na niej były bardzo dobrze wyeksponowane. Ten sklep planowano otworzyć od jakiegoś czasu. Ciągle trwały tam prace remontowe. Ale jak jest już otwarty, to można tam pójść i kupić na przykład skórzane torebki. Na pewno dostaniemy tam torebki małe, które można trzymać w ręce, to te wieczorowe. Następnie można dostać torebki na ramię, zarówno te większe, jak i mniejsze. Są też takie, które można trzymać za uchwyt, nie mają paska na ramię. Panowie też mają w czym wybierać jest tam dość sporo teczek, walizek skórzanych. Oprócz toreb sklep z galanterią skórzaną oferuje też portfele skórzane. Można dostać takie mniejsze lub większe, jak komu pasuje. Ja jak byłam na otwarciu to kupiłam sobie nowy portfel skórzany w kolorze ciemnego brązu. Mój poprzedni portfel był taki zwykły kupiony gdzieś na bazarze, a teraz mam przynajmniej porządny. Pomimo, iż sprzedawane są tam wyroby galanterii skórzanej to ceny są naprawdę bardzo przystępne, jak na tak dobry produkt. Na otwarciu było mnóstwo ludzi, każdy chciał zobaczyć co będzie sprzedawane.

Dosyć niedawno u nas w mieście otworzyli nowy sklep z galanterią skórzaną. W tym sklepie można kupić torebki, portfele i jeszcze inne rzeczy, które wykonane są z wysokiej jakości skóry. U nas jak do tej pory nie było takiego sklepu, który oferował by tego typu produkty, pewnie dlatego na otwarciu było dość sporo osób. Ja też tam się zjawiłam i kupiłam sobie niewielki portfel.