Pompy ciepła Wrocław – hit cenowy.

W ostatnim numerze krakowskiego tygodnika „Lajkonik” na stronach poświęconych reklamom oraz ogłoszeniom, przeczytać można było między innymi ogłoszenie zatytułowane „Pompy ciepła Wrocław – hit cenowy”. Dalsza część ogłoszenia brzmiała w sposób następujący: „Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnych pomp ciepła, to zapraszamy do skorzystania z oferty firmy „Dobra Pompa”.

pompa-cieplaPrzedsiębiorstwo „Dobra Pompa” założona została w roku dwa tysiące drugim w Krakowie. Od samego początku swojego istnienia „Dobra Pompa” zajmuje się produkcją oraz montażem pomp ciepła na terenie całego województwa małopolskiego. W tym ponad dziesięcioletnim okresie swej działalności krakowska firma zdobyła nie tylko spore doświadczenie w tej branży, ale również zyskała znaczne grono zadowolonych z jej usług klientów. Pompy ciepła, jakie krakowskie przedsiębiorstwo wykonuje, odznaczają solidnym i ekologicznym wykonaniem, wysoką jakością oraz długoletnia trwałością. Dzięki tej ostatniej właściwości, „Dobra Pompa” na swoje wyroby udziela trzydziestoletniej gwarancji. Warto również podkreślić, że krakowska firma przygotowała interesującą ofertę cenową na swoje produkty, zgodnie z którą na każdy zakupiony w miesiącach od maja do lipca model pompy ciepła, krakowski producent udziela aż pięćdziesięcioprocentowego rabatu.

Salon firmowy krakowskiego producenta pomp znajduje się przy ulicy Zwierzynieckiej siedemnaście. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od ósmej do dwudziestej”. Pytanie, czy ogłoszenie zatytułowane: „Pompy ciepła Wrocław – hit cenowy” przyciągnie uwagę klientów, pozostaje oczywiście otwarte.

Dodaj komentarz