Poszukiwania ślubnych obrączek

Wraz z moim narzeczonym przygotowywaliśmy się właśnie do uroczystości ślubu. Większość spraw była już zakończona, jeszcze tylko nie mieliśmy obrączek. Termin ślubu zbliżał się wielkimi krokami, dlatego uznaliśmy, że czas już najwyższy załatwić tą sprawę. W piątek po pracy udaliśmy się więc z narzeczonym do znanego i rekomendowanego jubilera.

Kupno obrączek ślubnych z cyrkoniami

obrączki ślubne złote z cyrkoniamiWiedzieliśmy, że będziemy mogli liczyć pomoc pracującego tam jubilera. Polecił on nam obrączki ślubne złote z cyrkoniami. Dowiedzieliśmy się, że takie obrączki są obecnie bardzo modne. Obecnie mało kto decyduje się na zwykłe, złote obrączki bez żadnych dodatków. Cyrkonie są bardzo popularnym kamieniem szlachetnym w obrączkach, ponieważ są wytrzymałe, twarde i łatwe w czyszczeniu. Zdecydowanie nadają się do obrączek, które będą noszone na co dzień. Zdecydowaliśmy się na obrączki ze złota o próbie 750. Takie złoto jest niezwykle piękne, a przy tym na tyle twarde że nie trzeba się bać o jego porysowanie czy pęknięcie pod wpływem użytkowania na co dzień. Dobraliśmy odpowiedni rozmiar obrączek i nie pozostało nam już nic innego, jak tylko czekać, aż nasze zamówienie zostanie zrealizowane. Już kilka dni później mogliśmy odebrać obrączki od jubilera. Byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ wyglądały naprawdę ślicznie. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na taki wybór.

Najważniejsze było dla mnie to, że obrączki świetnie leżały na naszych palcach. Nie zsuwały się, dlatego nie musieliśmy się martwić, że spadną nam z palca i tego nie zauważymy. Byłoby szkoda, ponieważ są one dla nas bardzo cenne. Dodatkowo cyrkonie zostały w taki sposób oszlifowane i osadzone w pierścionku, że obrączka o nic nie zahacza. Jest więc ona wygodna i praktyczna zarówno w domu, jak i w pracy.