Poszukiwany producent folii pęcherzykowej

Posiadam sklep internetowy zajmujący się sprzedażą dodatków do komputerów. Asortyment mam ogromny, różnego typu klawiatury, myszki czy np. słuchawki. W ostatnich latach zaobserwowałem trend wzrostu zainteresowania zakupami internetowymi. Liczba paczek, które wysyłam w ostatnich miesiącach wzrosła o kilkaset procent. Dla mnie jako sprzedawcy jest to najlepsza z możliwych opcji. Ale w związku z tak dużym zainteresowaniem szukam kogoś, kto zaoferuje mi najlepsze warunki do zakupu folii zabezpieczających wszystkie moje paczki.

Najlepszy producent folii pęcherzykowej na rynku

folia pęcherzykowa producentDla mnie najlepszym sposobem, aby zamortyzować uderzenia w paczce jest zastosowanie folii bąbelkowej. Wcześniej taką folię kupowałem w lokalnym sklepie. Opłacało mi się to, bo wysyłek nie miałem w tamtym czasie wiele, a i w cenie wysyłki doliczałem sobie te koszty. Teraz sytuacja się zmieniła, paczek wysyłam bardzo dużo, a jednocześnie klient poszukuje najtańszej możliwości wysyłki. Dlatego sam muszę zmniejszyć koszty jakie pakowanie generuje. Dlatego poszukiwana była w internecie folia pęcherzykowa producent był najlepszą opcją. Wiadomo, sklepy które sprzedają doliczają sobie marżę, dlatego chciałem kupić bezpośrednio od producenta. Przyznam, że z początku nie było łatwo. Większość ofert, które znalazłem, dotyczyło pośredniej sprzedaży. Dlatego napisałem wiadomość bezpośrednio do firmy, która taką folię produkuje.

Ku mojemu zdziwieniu po kilku dniach dostałem odpowiedź. Okazało się, że jest możliwość, bym był ich bezpośrednim klientem. Bardzo mnie to ucieszyło. Mogłem zamówić folię na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki temu, nie muszę podnosić ceny wysyłki, a nawet uda mi się troszkę zejść z ceną. Co mam nadzieje zaowocuje w większej liczbie zamówień.