Potrzebowałam prawnika od alimentów

Już od kilku lat byłam po rozwodzie z ojcem mojego dziecka. Do tej pory płacił on zasądzone mi przez sąd alimenty. Niestety od kilku miesięcy spóźniał się on z wypłacaniem mi należnych środków. Od dwóch miesięcy nie przyszła od niego żadna wpłata. Nie miałam też z nim kontaktu. Zależało mi na tym, aby ściągnąć od niego te pieniądze. Wiedziałam, że potrzebuję do tego pomocy prawnika.

Poszukiwania prawnika od alimentów

prawnik od alimentów w gdyniPotrzebny mi był prawnik od alimentów w Gdyni. Od razu zaczęłam poszukiwania odpowiedniej osoby. Zależało mi na tym, aby była to osoba kompetentna i bardzo dobrze znała się na prawie rodzinnym i opiekuńczym. Na szczęście nie miałam problemów ze znalezieniem godnej zaufania kancelarii prawniczej. Była ona polecana przez wielu klientów, którzy cenili sobie profesjonalną obsługę prawników, którzy posiadali wieloletnie doświadczenie w zakresie spraw alimentacyjnych. Zadzwoniłam na podany na ich stronie internetowej numer telefonu i umówiłam się na spotkanie z rekomendowanym prawnikiem. Nie musiałam długo czekać, gdyż miał on bardzo szybkie terminy. Już kilka dni później spotkałam się z nim w jego kancelarii, która znajdowała się w Gdyni. Muszę przyznać, że bardzo profesjonalnie podszedł on do powierzonej mu sprawy. Od razu przeanalizował wszystkie dokumenty, które mu przedstawiłam. Poinformował mnie także, co teraz mogę zrobić.

Zaproponował kilka rozwiązań i powiedział, jakie skutki prawne pociągną one za sobą. Dzięki temu mogłam wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Prawnik ten reprezentował mnie przed sądem oraz konstruował w moim imieniu pisma do sądu oraz do byłego męża. Został on moim pełnomocnikiem ustawowym i zajmował się od początku do końca wszystkimi sprawami związanymi z prowadzeniem tej sprawy i uzyskaniem zaległych alimentów na dziecko.