maszt przenośny

Reklama i maszty aluminiowe

maszt przenośnyAby zrobić reklamę na fladze niezbędnych jest parę elementów – trzeba znaleźć agencję chętną zaprojektować właściwą reklamę do nadrukowania na fladze, wydrukować ją na flagę, i zakupić maszty, na których założymy naszą piękną, nową reklamę. Robieniem wydruków wielkoformatowych na tkaninach zajmują się specjalistyczne drukarnie, które posiadają specjalne drukarki.

Z kolei maszty aluminiowe, żeby na nich powiesić reklamę oferuje sklep Feng. To firma, która wychodzi wprost oczekiwaniom wszelkich klientów pragnących wytrzymałych szkieletów do promocji własnej działalności, oferując im maszty składane, które rewelacyjnie sprawdzają się jako maszty przenośne. Są to wytrzymałe, stabilne szkielety wykonane z metalu, których sposób składania jest wypracowany doskonale. Firma Feng zadbała o to, żeby każdy mógł prędko i bezawaryjnie rozłożyć szkielet i powiesić na nim reklamę. Takie systemy są niezwykle powszechne na wszelkiego rodzaju spotkaniach plenerowych. Stoją tam firmy, jakie potrzebują reklamy wbijającej się w oczy z dużej odległości. Wtedy maszty aluminowe doskonale sprawują założoną funkcję. W razie prędkiej ewakuacji przed niepogodą można w kilku gestach poskładać flagę. Feng oferuje także firmowe pokrowce, dzięki którym zabezpieczysz zarówno konstrukcję jak i flagę przed zamoknięciem albo brudzeniem się.

Wyroby Feng Beach Flag są użyteczne i długotrwałe, można do nich dołączyć kolejne fragmenty by powiększyć konstrukcję. Firma Feng ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży profesjonalnych, stabilnych masztów flagowych.