hotel dla zwierząt

Rzym przyjazny zwierzakom

Jeśli twój pies ma swój psi paszport, dlaczego nie zabrać go na weekend w Rzymie? To może wydawać się szalony pomysł, ale wiele hoteli w Rzymie jest naprawdę przyjaznych dla zwierząt, i to wcale nie tylko te, które znajdują się na obrzeżach Rzymu.

hotel dla zwierzątW takich hotelach najczęściej znajduje się obszerny ogród zapewni wspaniałe możliwości zabaw dla psa, poza tym do wiele parków i ogrodów w Rzymie można z łatwością dojechać za pomocą stacji metra, jeśli chcesz wybrać się ze swoim pupilem poza teren hotelu. Alternatywą dla psiego hotelu, jest każdy inny który pozwala na trzymanie psów – najczęściej każdy z nich jest z przepięknym widokiem. Ale kto powiedział, że hotel dla zwierząt jest tylko dla psów? Jeśli wolisz koty, to będziesz zadowolony słysząc o tym, że Rzym jest domem dla najbardziej znanych na świecie populacji dzikich kotów.
To miejsce, gdzie od dawna różne piękne koty miały schronienie. Starożytna rzymska świątynia jest się teraz domem dla ponad 250 kotów i wolontariuszy tzw kocich pań. W miejscu, w którym mieści tyle kotów nie byłoby do pomyślenia, że mogłoby zabraknąć miejsca i dla Twojego kotka, prawda? Zabierz go ze sobą, zostaw w kocim hotelu, za słuszną opłatę i bez kłopotów zwiedzaj Rzym! Jeśli wolisz przy okazji zobaczyć trochę więcej zwierząt to warto odwiedzić rzymskie Zoo, w którym możesz przyjemnie spędzić leniwe popołudnie. Centralna lokalizacja oznacza, że jest blisko do wielu hoteli zwierząt w Rzymie, więc nie trzeba zbyt daleko odchodzić po dniu spędzonym ze zwierzętami. Zoo posiada wszystkie ulubione zwierzaki – są klatki z lwami i tygrysami, są niedźwiedzie i żyrafy. Jednym z bardziej interesujących eksponatów jest jednak wystawa, która prezentuje plejadę zagrożonych zwierząt. A jeśli naprawdę kochasz zwierzaki możesz też zacząć dzień od jazdy konnej.

W branży turystycznej w ramach najnowszych ofert wakacyjnych można znaleźć dużo takich przyjaznych zwierzętom propozycji. Kochasz zwierzaki? Powinieneś się z nimi zapoznać i wybrać coś dla siebie i Twojego pupila.