Smaczne jedzenie na telefon w Gdańsku

Ostatnio byliśmy z moją całą rodziną na wakacjach nad morzem. Jako że zabraliśmy się za szukanie kwatery dość późno, to nie mieliśmy za dużego wyboru. Udało mi się zarezerwować ostatni apartament na Jelitkowie, zaraz w okolicach deptaka. Byliśmy bardzo szczęśliwi, bo nie chcieliśmy wylądować gdzieś w centrum i mieć godzinę drogi na plażę. Apartamenty były schludne i przestronne, jedyne czego żałowaliśmy, to tego, że nie mieliśmy zapewnionego wyżywienia.

Gdańskie restauracje serwujące jedzenie na telefon

jedzenie na telefon gdańskJako że przyjechaliśmy nad morze w celach typowo odpoczynkowych, to mimo posiadania w apartamencie kuchni, to żadne z nas nie chciało tracić czasu na gotowanie. Postanowiliśmy, że znajdziemy jakieś dobre jedzenie na telefon Gdańsk było miastem, które dana restauracja musiała obsługiwać. Już w pierwszy dzień skorzystałam ze znanej strony internetowej, w której można sprawdzić, jaka restauracja obsługuje naszą lokalizację. Jakie było nasze zdziwienie, gdy po pierwszym zamówieniu okazało się, że wybraliśmy najpyszniejszy lokal serwujący jedzenie na telefon. Każdy z nas wybrał inne danie, menu było szerokie, a ceny bardzo niskie. Porównywaliśmy ceny w tej restauracji z miejscami, które mijaliśmy w drodze na plażę i było one kilkakrotnie niższe. Tak nam zasmakowało ostatnie zamówienie, że żadne z nas nie chciało na drugi dzień próbować czegoś innego z innego miejsca.

Stwierdziliśmy, że skoro jest smacznie, a do tego tanio, to nie ma co zmieniać. Dzięki takiemu podejściu, przez cały urlop nie musieliśmy martwić się o wyżywienie, bo obsługa restauracji, która dowoziła catering do apartamentu, już każdego dnia wiedziała, na którą godzinę i co mają przywieźć. Były to najlepsze wakacje w naszym życiu. Już planujemy powtórkę za rok.