Specjaliści wykonują dezynsekcję

 

Mąż zadzwonił do mnie z informacją, ze dzisiaj o godzinie osiemnastej podjedzie do naszego domu firma, która świadczy usługi deratyzacji. Mąż musiał wyjechał w delegację a niestety nie udało się przełożyć usługi na inny termin. Fachowcy mają już mój numer telefonu i będą do mnie dzwonić przed doręczeniem.

Mąż zamówił dezynsekcję

dezynsekcja na ŚląskuUcieszyłam się, że mąż dał mi znać o fachowcach, którzy mają dzisiaj do mnie przyjechać. mam okazję przygotować się na taką usługę i będę na pewno w domu. Dzisiaj jest piękna pogoda i planowałam iść z dzieciakami na plac zabaw ale w związku z wyjazdem męża będziemy musieli zostać w ogrodzie. Wymyśliłam już nawet dzieciakom fajne zabawy. Nie chciałam żeby w trakcie wykonywanie dezynsekcji moje dzieciaki były w domu. Dezynsekcja na Śląsku jest często zamawiana do rożnych firm i domów a także mieszkań. My pierwszy raz w naszym domu będziemy mieć wykonywaną taką usługę. mąż ostatnio rozmawiał z jakimś specjalista i on właśnie przekazał mężowi informację, że dezynsekcja powinna być wykonywana raz na jakiś czas. Polecił mu także firmę, z której usług mąż postanowił skorzystać. Firma gwarantuje wysoką jakość a także wykorzystanie najlepszych środków. Przy tym cena za ich pracę jest niska. fachowcy obejrzeli dom i dokładnie zabezpieczyli wszystkie niezbędne rzeczy. Poinformowali mnie, ze środki z którego korzystają jest bezpieczny dla dzieci i żebym się o nie nie obawiała. Możemy na spokojnie w domu spać i nie trzeba go dodatkowo wietrzyć.

Bardzo się uspokoiłam bo konkretnych informacjach, które zostały mi przekazane przez fachowca. Dzięki temu nie będę musiała się już martwić o moje dzieci które na obecną chwilę świetnie się bawią w ogrodzie i nawet nie zauważyli, że odwiedzili nas fachowcy z profesjonalnym sprzętem.