ława

Stoły rozkładane nowoczesne, czyli coś dla posiadaczy małych mieszkań

W dzisiejszych czasach ceny mieszkań po prostu przerażają. Jeśli młodzi ludzie decydują się na kupno mieszkania, to zazwyczaj jedyną dla nich drogą jest wzięcie kredytu na wiele lat po czym i tak będzie ich stać na kawalerkę lub co najwyżej małe dwupokojowe mieszkanie.

Stoły lub ławy rozkładane są idealnym rozwiązaniem do małych mieszkań i pokoi

ławaMimo licznych wad tak małej przestrzeni, często decydujemy się na taki zakup, bo mamy już dość wynajmowania przez które tylko tracimy kilkaset złotych miesięcznie, które lepiej byłoby wydawać na miesięczną spłatę kredytu i mieć swój upragniony kawałek podłogi. Gdy już odbierzemy klucze to często pojawiają się problemy w momencie umeblowania takiego lokum. Mamy do dyspozycji bardzo małą liczbę pomieszczeń przez co możemy zapomnieć o osobnej sypialni, jadalni, łazience z osobną toaletą oraz pokoju dla gości. W kuchni natomiast nie ma zazwyczaj miejsca, aby była jednocześnie jadalnią. W większości mieszkań w blokach jest to pomieszczenie tylko i wyłącznie do gotowania. Jadalnię i sypialnię musimy zatem upchnąć w salonie. Trzeba dobrać takie meble, które będą pozornie zajmowały mało miejsca będąc jednocześnie funkcjonalnymi i dostosowującymi się do różnych sytuacji. Odczuwamy to zwłaszcza przy wyborze stołu. Zazwyczaj nie mamy miejsca by kupić sobie duży stół. Wyjściem z tej sytuacji mogą być ławostoły i ławy rozkładane. Otóż stoły rozkładane nowoczesne charakteryzują się aktualnie ciekawym wyglądam i zapewniają znakomitą funkcjonalność.

Taki ławostół możemy mieć złożony i wtedy może pełnić funkcję stołu jadalnego dla dwóch osób, a przy wizycie znajomych lub rodziny możemy go rozłożyć i wtedy swobodnie może się wokół niego zgromadzić nawet sześć, czy osiem osób. Takie rozwiązanie jest niezwykle wygodne, bo mamy mały i duży stół w jednym meblu. Jest to zarówno oszczędność miejsca jak i pieniędzy.