Strona zaprojektowana przez firmę z Olsztyna

Mój kuzyn był świetnym biznesmenem, bo potrafił załatwić dosłownie wszystko. Dlatego tak cieszyłem się, że mogłem dla niego pracować. Początkowo nie byłem pewny, czy pytać go o pracę, ale ostatecznie się odważyłem i było warto, ponieważ szukał odpowiedzialnego asystenta do biura.

Zlecenie projektu strony WWW najlepszej firmie

projektowanie stron www w OlsztynieZajmowałem się zleceniami, transportem i zamówieniami. Rozliczałem też kierowców i do tego miałem program, który właściwie sam wszystko za mnie liczył. Kuzyn świetnie zarządzał firmą, ale dziwił mnie fakt, że nie posiadał swojej strony internetowej, więc go o to zapytałem. Kuzyn powiedział, że nie miał na to czasu i to był jedyny powód. Obiecałem się tym zająć a on dał mi wolną rękę. Znałem najlepszą firmę, która wykonywała projektowanie stron WWW w Olsztynie i od razu się do niej zgłosiłem. Firmę kuzyna znałem na wylot i dlatego samodzielnie mogłem się wszystkim zająć. Strona miała być przede wszystkim czytelna. Powinna też posiadać listę wszystkich produktów i ofert oraz zdecydowałem się na możliwość robienia zakupów w sieci. Miała to być najlepiej zaprojektowana strona internetowa i dlatego właśnie zdecydowałem się na usługi tej konkretnej firmy. Koszt zaprojektowania strony nie był wygórowany, ale najważniejsze było, że miałem pewność, że strona internetowa będzie działała niezawodnie. Gotowy projekt strony internetowej otrzymałem po kilku dniach. W mojej ocenie to było wyjątkowo sprawnie załatwione i cieszyłem się z tego.

Tak jak początkowo zakładałem, strona w internecie przyczyniła się do jeszcze większej liczby zamówień i kuzyn miał świadomość, że to była moja zasługa. Dlatego mnie awansował i dał dość okazałą podwyżkę. Wiedziałem, że w tej firmie się rozwinę a na tym mi zależało najbardziej.