Sukienka z luksusowego sklepu

Matka mi powiedziała, że jak w końcu dostanę awans, to będę musiała się inaczej ubierać. Do tej pory nosiłam jeansy i koszule, ale jako asystentka zarządu zapewne będę musiała zmienić styl ubierania się. Na informację o awansie czekałam ponad miesiąc, ale było warto, bo wszystko się udało.

Dobrej jakości sukienka z luksusowego sklepu

luksusowy sklep z sukienkamiNa poniedziałek miałam umówione spotkanie z prezesem, by ustalić zakres moich obowiązków. Nie miałam żadnego eleganckiego ubrania a na spotkaniu nie zamierzałam pojawić się w jeansach. Wybrałam więc pieniądze z lokaty oszczędnościowej i wybrałam się po jakąś sukienkę. Nie miałam sprecyzowanego celu co kupić. Zamierzałam wybrać sukienkę, która wpadnie mi w oko. Naturalnie od razu skierowałam się do galerii handlowej, gdzie mieścił się luksusowy sklep z sukienkami, bo tam zamierzałam dokonać zakupu. Kiedyś z przyjaciółką byłam w tym sklepie jak kupowała sobie sukienkę na wesele siostry. Wybór był ogromny a sukienki eleganckie. Wybór był spory i przymierzyłam aż kilkanaście sukienek. W kilku wyglądałam wyjątkowo pięknie, ale zdecydowałam się na tę w kolorze szarym. Wybrałam taki bezpieczny kolor, bo jeszcze nie wiedziałam jakie wymagania miał prezes w kwestii mojego ubioru. O wszystkim miałam przecież dowiedzieć się na spotkaniu. Zapłaciłam za sukienkę i zadowolona wróciłam do domu. Pokazałam swój nowy zakup mamie, która uznała, że kupiłam idealną sukienkę na spotkanie z prezesem. Byłam już w pełni gotowa na poniedziałkowe spotkanie.

Na prezesie zrobiłam bardzo dobre wrażenie podczas spotkania i nie miał żadnych zastrzeżeń w kwestii mojego ubioru. Sukienka była elegancka, w odpowiedniej długości i kolorze. Po spotkaniu już wiedziałam jak powinnam się ubierać i ponowiłam zakupy w tym samym sklepie.