System monitoringu AHD

Jest to innowacyjny system cyfrowy, który może przesyłać filmy z kamery do komputera (monitora) do 500 metrów w bardzo wysokiej jakości, o rozdzielczości sygnału video np. 720 P / 1080 P. Takie video nagrywane jest za pomocą przewodu koncentrycznego i znacznie różni się od monitoringu analogowego.

Monitoringu nie można niczym zastąpić

niezastąpiony monitoring ahdPotrzeba dozoru, czy sprawdzania co dzieje się w danym momencie np. w naszym domu – jest potrzebą bardzo naturalną. Zapewne każdy chciałby posiadać taką wiedzę na bieżąco. Dziś – dzięki nowoczesnej technologii – jest to jak najbardziej możliwe i wcale nie kosztuje dużych pieniędzy. Klienci często uważają, że taki monitoring może uratować im dorobek całego życia, ponieważ obraz jest nagrywany w czasie rzeczywistym i można odpowiednio szybko zareagować. Gdyby tego nie było, potencjalny złodziej miałby czas na spieniężenie naszego majątku i nawet jeśli zostałby złapany, nie ma gwarancji, że majątek odzyskamy. Przy nagrywaniu w czasie rzeczywistym, w wysokiej rozdzielczości niezastąpiony monitoring ahd może łatwo zidentyfikować potencjalnego agresora i dać policji niezbite dowody jego winy oraz oczywiście jego wizerunek. Co ciekawe w takim monitoringu mamy całkowity dostęp online do naszego domu na bieżąco. Widzimy co się dzieje oraz możemy taki obraz uzyskać na naszym telefonie, który będzie odpowiednio skonfigurowany. Funkcjonalność takiego systemu zabezpieczeń jest nie do przecenienia. I do tego jest on w miarę tani i dostępny dla każdego.

W dzisiejszych czasach istnieje potrzeba ciągłego nadzorowania różnego rodzaju pomieszczeń zarówno prywatnych, jak i firmowych. Nie jest to wcale uciążliwe, a wręcz przeciwnie. Poza tym skoro jest dostępna taka technologia, to dlaczego z niej nie korzystać?