wagi elektroniczne

Wagi elektroniczne – sposób na biznes.

wagi elektroniczneKilka miesięcy temu postanowiłem otworzyć własną działalność gospodarczą. Pomysł prowadzenia własnego biznesu podsunął mi mój znajomy, który od kilku lat prowadzi własną firmę. Postanowiłem zająć się produkowaniem oraz montażem wag najazdowych. Jak się wkrótce okazało ten rodzaj działalności okazał się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę.

Już po trzech tygodniach prowadzenia własnego biznesu zatrudniałem w firmie pięć osób oraz realizowałem kilkanaście zamówień na wagi elektroniczne producent. Moimi zleceniodawcami byli najczęściej właściciele Inspektoraty Ruchu Drogowego oraz właściciele różnych zakładów produkcyjnych. Co wpłynęło na tak szybki sukces mojej firmy? Wydaje się, że istnieją przynajmniej dwa powody tego stanu rzeczy. Pierwszym z nich jest fakt, iż najbliższej okolicy brak jest firm zajmujących się produkcją tego typu urządzeń. Drugim zaś powodem są stosunkowo niskie ceny naszych produktów. Od czasu odkąd zacząłem prowadzić własny biznes, staram się w miarę możliwości przekonywać do tego rodzaju aktywności zawodowej niektórych z moich przyjaciół.

Nic bowiem nie daje w karierze zawodowej takiej satysfakcji, jak bycie szefem dla siebie samego oraz wprowadzanie i realizowanie własnych pomysłów biznesowych.