Wykonuję biżuterię z krzemienia pasiastego

Jestem jubilerem. Pracuję z różnymi materiałami i kamieniami a swoje wyroby robię zupełnie sam. Ludzie zlecają mi wykonanie biżuterii na zamówienie a ja jestem w stanie dla nich wykonać wszystko. Ostatnio coraz większym powadzeniem cieszy się krzemień.

Posiadam biżuterię z krzemienia pasiastego w niskich cenach

krzemień pasiasty w niskiej cenieKlientki bardzo często pytają mnie o wyroby z krzemienia i w końcu zdecydowałem, że poszukam tego krzemienia. Skontaktowałem się najpierw ze swoim stałym dostawcą. Dopytałem czy ma jakiś krzemień pasiasty w niskiej cenie, ponieważ chciałbym z tym produktem pracować. Niestety nie miał dla mnie nic takiego, ale powiedział, że załatwi mi dostawcę, u którego na pewno jest dostępny krzemień pasiasty w niskiej cenie i obiecał do mnie oddzwonić. Następnego dnia się ze mną skontaktował. Dostałem od niego namiar na sprawdzonego dostawę i skorzystałem z jego oferty. Posiadał krzemień pasiasty w niskiej cenie i zakupiłem na początek mniejszą ilość. Zebrałem od klientek zamówienia i pracowałem przy konkretnych zleceniach. To piękny krzemień i biżuteria, która z niego powstaje wygląda bardzo elegancko. Cieszyłem się, że również w moim sklepie klientki mogą taką biżuterię zamówić. Ceny ustaliłem nieco wyższe, ponieważ musi mi się zwrócić koszt zakupu oraz pracy. I tak mam jedne z najniższych cen w mieście to klienci bardzo chętnie do mnie przychodzą. Klientki, które zamówiły biżuterię z tym krzemieniem pasiastym były bardzo zadowolone i powiedziały, że przyślą do mnie swoje koleżanki.

U tego nowego dostawcy zaopatruję się regularnie w krzemień. Dobrze można na tym zarobić a ja mam mnóstwo oryginalnych pomysłów na biżuterię. Klientki cenią moją pomysłowość i chętnie do mnie cały czas wracają. Jestem świetnym jubilerem w mieście.