Zabiegi z użyciem urządzenia Dermapen

Parę dni temu, wpadłam w galerii na moją przyjaciółkę ze szkolnych lat Ewę. Choć minęło już kilkanaście lat, od kiedy widziałyśmy się po raz ostatni bez trudu ją rozpoznałam, a nawet zauważyłam pewną zmianę w jej wyglądzie. Jej skóra była idealnie gładka.

Ceny zabiegów Dermapen we Wrocławiu

dermapen wrocławJako nastolatka Ewa zmagała się z trądzikiem, który był odporny na działanie większości dostępnych wówczas preparatów. Po wyleczeniu zostawił na jej twarzy widoczne blizny. Byłam pod takim wrażeniem, że musiałam zapytać, jak udało jej się zwalczyć ten problem. Wyjawiła mi, że niedawno przeszła serię zabiegów mezoterapii mikorigłowej, które nie tylko pomogły jej pozbyć się szpecących blizn, ale również wygładziły pierwsze pojawiające się zmarszczki. Powiedziała mi, że zabieg przeprowadzony za pomocą urządzenia Dermapen w ogóle nie boli, dlatego planuje pozbyć się też rozstępów po ciąży. Niestety musiała iść, zanim zdążyłam zapytać ją o namiary salonu, w którym poddała się kuracji. Wpisałam zatem w wyszukiwarkę frazę „dermapen wrocław”. Już na pierwszej stronie dowiedziałam się, że koszt zabiegu to około 500 złotych, pomaga on pozbyć się różnego rodzaju blizn, rozstępów i zmarszczek, ujędrnia skórę, stymuluje wzrost włosów oraz likwiduje rozszerzone pory. Przed zabiegiem specjalista, oczyszcza skórę, a następnie nakłada maść znieczulającą. Kiedy znieczulenie zacznie działać, kosmetolog przy użyciu urządzenia wykonuje tysiące mikronakłuć, które pobudzają naturalne mechanizmy produkujące kolagen i elastynę, a także procesy regeneracyjne.

Bardzo się cieszę, że spotkałam Ewkę, dzięki niej dowiedziałam się o zabiegu, który pomoże mi pozbyć się brzydkiej blizny, która została mi po cesarskim cięciu. Znowu będę mogła wyjść na plażę w bikini. Mój wstyd i obawy przed kąpielami słonecznymi odejdą w niepamięć.