Zamówiłem do swojego sklepu darmowy terminal

Od ponad dekady prowadzę niewielki sklepik spożywczy we wsi, w której mieszkamy z żoną i naszym synkiem. Mieszkańcy mojej wioski znają mnie doskonale i wiedzą, że jak nie mają przy sobie pieniędzy to mogą mi je donieść później. Zakupy na tak zwany zeszyt kosztowały mnie jednak zbyt wiele, bo nie każdy pamiętał o tym, żeby oddać swój dług.

Z terminalem sprzedaję znacznie więcej

darmowy terminalSprawę rozwiązałem bardzo szybko i bardzo nowocześnie. Dowiedziałem się, że można mieć zupełnie za darmo terminal i klienci będą mogli u mnie płacić kartą. Jak tylko dowiedziałem się o takiej możliwości to od razu postanowiłem z niej skorzystać. Poszukałem w internecie firmy od terminali i zamówiłem całkowicie darmowy terminal. W ciągu niespełna trzech dni dostałem urządzenie i podpisałem odpowiednią umowę. W zamian za zupełnie bezpłatne korzystanie z terminala płacę jedynie niewielką prowizję od sprzedaży. To bardzo uczciwy układ, dzięki któremu mogę teraz sprzedawać więcej niż kiedyś. Odkąd tylko mieszkańcy dowiedzieli się, ze mogą u mnie płacić kartą to w zasadzie przestali zupełnie płacić gotówką. I teraz jak nie mają przy sobie gotówki to mają kartę, więc tak naprawdę pieniądze papierowe nie są im już u mnie do niczego potrzebne. I co najważniejsze – z darmowym terminalem rozwinąłem swój biznes. A mój terminal działa całkowicie bezprzewodowo, więc mogę go położyć w dowolnym miejscu a nawet pójść z nim do klienta.

Odkąd mam ten terminal to naprawdę o wiele więcej zarabiam. Klienci nie muszą się ograniczać w zakupach, bo kartą mogą zapłacić tyle ile chcą. Jak trzeba było u mnie płacić gotówką to zawsze było tak, że chcieliby kupić więcej, ale mieli tylko określoną kwotę w portfelu. A ja za urządzenie nic nie płacę, więc nic mnie to nie kosztuje.